استان 24 (استان نیوز)
شماره : 195574
11/10/1396   ساعت : 20:36
نماینده ای که برای استخدام فرزندانش لابی کرده چه کسی است؟!

بامداد جنوب اخیرا گزارش داد: شنیده‌ شده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استفاده از لابی‌های مختلف و سوءاستفاده از موقعیت خود دو فرزندش را در یکی از شرکت‌های پتروشیمی مشغول به کار کرده است.

به گزارش «استان24»؛ بامداد جنوب اخیرا گزارش داد: شنیده‌ شده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استفاده از لابی‌های مختلف و سوءاستفاده از موقعیت خود دو فرزندش را در یکی از شرکت‌های پتروشیمی مشغول به کار کرده است. 
مشخص نیست آقای نماینده برای دفاع از منافع ملی، تصویب قوانین لازم برای کشور و دفاع از حقوق مردم حوزه انتخابیه‌اش راهی مجلس شده یا معرفی فرزندانش به وزارت نفت جهت استخدام؟

کانال این روزنامه البته در گزارش خود از نماینده خاصی نام نبرده، و حتی درباره اینکه این نماینده محترم بوشهری هم هست یا خیر، چیزی نگفته است!  اما با توجه به بوشهری بودن روزنامه بامداد جنوب، و فراوانی پتروشیمی در استان بوشهر، بسیاری از مخاطبان حدس میزنند، نماینده مورد نظر بوشهری باشد! 
از آنجا که استان بوشهر فقط چهار نماینده دارد، و از این چهار نفر نیز یکی خانم است که فرزندی هم ندارد و دیگری هم سن فرزندانش به موقعیت اشتغال نمیخورد، تنها دو نماینده باقی می ماند، که بهتر است اگر ادعای فوق درست نیست، از آن برائت بجویند! 
بار دیگر تاکید میشود در خبر فوق بومی یا غیر بومی بودن آن نماینده مشخص نشده است‌‌‌! 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد