استان 24 (استان نیوز)
شماره : 195547
5/10/1396   ساعت : 19:29
آبروی بر باد رفته شب پرستانی که با حضرت ماه دشمنی کردند

در ۹ دی سال ۸۸ ، حماسه ماندگاری شکل گرفت که طی آن آبروی شب پرستانی بر باد رفت که با حضرت ماه دشمنی کردند و در امواج خروشان بصیرت و بیداری ملت غرق شدند.عصمت اسماعیلی:
سلام بر تو که از سلاله زهرایی، و درود خدا بریارانت که عمارگونه در کنارت قد برافراشتند و ندای "هل من ناصر ینصرنی" تو را لبیک گفتند تا حماسه‌ای دیگر بر پیشانی تاریخ این سرزمین پرافتخار ثبت کنند.

تاریخ این مرز و بوم گواه بر برگ های زرینی است که در آن ثبت است و نشان از افتخارات ملتی دارد که همواره و در مواقع حساس بهترین راه را در جهت اقامه حق خویش برگزیده است و از گردنه‌های پرخطر تاریخ به سلامت و با صلابت عبور کرده است.

یکی از این روزهای حساس و تاریخی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با حضور همین مردم رقم خورد روز 9 دی سال 88 و حماسه بزرگ ملت ایران است. روزی که  آبروی شب پرستانی رفت که با حضرت ماه دشمنی کردند تا در امواج خروشان بصیرت و بیداری ملت غرق شوند.

9 دی از این گونه برگ‌های پر افتخاری است که عهد و پیمان دوباره ما با ولایت و اثبات در صحنه‌بودن همیشگی ما با امام امت را فریاد می‌زند، ۹ دی عاشورای ایرانی است و خیابان انقلاب بین الحرمین ماست که یک سویش به میدان امام حسین(ع) و دیگر سویش به میدان آزادی ختم می‌شود .

این بار عاشورا تکرار نشد و خیمه ها این بار در جای امن خود پابرجا ماند و علم عباس بر بلندای دست علمدار فاطمی چه نیکو نگه داشته شد، همان که از اولاد محمد(ص) و علی(ع) است.

گر چه حاج همت‌ها بال پرواز گشوده و کاظمی‌ها در میان ما نیستند اما ۹ دی ثابت کرد که بهای اخم فرزند فاطمه (س) جهنم دنیا برای همه دشمنان اوست. روز 9 دی روزی است که همه ما با خون خود پیمان‌نامه‌هایمان با پسر زهرا (س) را امضاء کردیم و این گونه ندای حقانیت ما تا اعصار تاریخ در گوش زمان ماندگار خواهد ماند تا پرچم برافراشته خمینی کبیر(ره) هیچ گاه بر زمین نماند و تا آنگاه که آفتاب جلودار این قافله است به مسیر حق خود ادامه خواهد داد که این وعده خداوند است که پیروزی نهایی از آن حق است. 

اکنون در سال‌روز آن حماسه جاودان بار دیگر بر پیمان و عهد خویش با ولی‌امر و امام امت تاکید کرده و حضور همیشگی خود را در کنار ولی‌امر مسلمین جهان بار دیگر در سال‌روز این حماسه عظیم به منصه ظهور خواهیم رساند.

*فارس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد