استان 24 (استان نیوز)
شماره : 195523
27/9/1396   ساعت : 21:10
معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد

پس از ارائه هشت سال خدمات صادقانه، معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد.به گزارش «استان24»؛ پس از ارائه هشت سال خدمات صادقانه، معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر ابراهیم پورحکیمی که از سال 1388 و پس از دکتر زارعی سکان هدایت معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر را به دست گرفت، به زودی جای خود را به خانم دکتر یلدا دارابی می‌دهد.

دارابی متخصص زنان و زایمان و از شهروندان دشتستانی است که پیش از این ریاست بیمارستان مهر سازمان تامین اجتماعی در شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان را بر عهده داشت.

اگر چه دکتر پورحکیمی غیربومی استان بوشهر بود اما در طی هشت سال گذشته اقدامات در خور توجهی از جمله ساخت و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این سازمان در استان بوشهر به انجام رساند که نامش را به عنوان یک چهره قابل احترام در تاریخ خدمات پزشکی به مردم استان بوشهر ماندگار کرد.

وی از آن جمله مدیرانی بود که با یک سعه صدر مناسب و داشتن قدرت رایزنی با مسوولان ارشد سازمان تامین اجتماعی کشور توانست در طول مدت مدیریت خود در سطح استان بوشهر، امکانات خوبی را به حوزه درمان استان بوشهر تزریق کند و با تعامل مناسبی که طی این هشت سال با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی داشت زمینه ساخت بیمارستان عسلویه و درمانگاهایی را در شهرستان های استان هموار ساخت.

 افزایش 60درصدی میزان تخت‌های بستری در استان بوشهر طی کمتر از سه سال که به عنوان یک شاخص مهم در ارتقا حوزه سلامت محسوب می‌شود به همراه ساخت سه درمانگاه در شهرستان‌های دیر، جم و برازجان با 40 میلیارد تومان اعتبار، اخذ مجوز برای ساخت درمانگاه در شهرستان دشتی با خرید زمین برای ساخت آن و موافقت ضمنی برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان تنگستان در کنار اخذ تجهیزات پیشرفته پزشکی در سطح مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی نشان از لیاقت دکتر پورحکیمی است که به زودی به عنوان یکی از مشاورین معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی کشور در تهران آغاز به کار می‌کند.

  جانشین وی که از دشتستان می‌آید نیز از مدیرانی است که به خوبی طی ریاست بر بیمارستان مهر برازجان، توانسته است کارنامه خوبی از نظم، انضباط اداری، ارائه خدمات بهینه به بیمه‌شدگان و سایر مراجعین در کنار تخصیص خوب اعتبارات و تجهیزات برای به روزشدن این بیمارستان از خود به جای گذارد.

 ظهر امروز حکم جدید دکتر دارابی برای قرارگرفتن در معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر صادر شده و به احتمال فراوان فردا سه شنبه شاهد مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر خواهیم بود.

*فارس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد