استان 24 (استان نیوز)
شماره : 190138
20/10/1395   ساعت : 11:4
من اگر برای مردم تقابل کردم نتیجه گرفتم؛ آنهایی که حرف از تعامل می زنند برای مردم چه کردند؟/ گفتند برای تغییر یک مدیر در فلان اداره تحصن می کنیم!

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به برخی اظهار نظرهای مسوولین که غیر مستقیم نسبت به نحوه موضع گیری های وی انتقاد کرده بودند واکنش نشان داد.

به گزارش «استان24» حجت الاسلام عبدالحمید خدری اظهار داشت: در بحث کاهش بودجه استان بوشهر، بعد از موضع گیری که ما داشتیم تمام آقایان در سازمان برنامه و بودجه با من تماس گرفتند و اقرار کردند که اشتباه شده است.

وی افزود: روز گذشته نیز از سازمان برنامه و بودجه قول قطعی به بنده دادند که این اشتباه را جبران می کنیم؛ با کمیسون تلفیق هم دیروز جلسه داشتم که یک تصمیم نهایی بر اصلاح بودجه استان بوشهر و خوزستان صورت بگیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: متاسفانه بعضی از همکاران ما در استان به جای اینکه در این قضیه ما را همراهی بکنند می گویند بودجه استان بوشهر همان 9.5 درصدی که آقایان قبلا اعلام کردند رشد داشته است! البته بنده این را ناشی از عدم اطلاع همکاران از آن قانونی که راجع به 2 درصد وجود دارد می دانم و ظاهراً دوستان ما از این قانون اطلاعی ندارند که این دو درصد باعث کاهش اعتبارات استانی نمی شود.

خدری خاطرنشان کرد: بنده از ابتدای نمایندگی هر کجا موضع گیری تند کرده ام برای منافع استان و مردم بوده است. هم در بحث هلیله و بندرگاه که گفتم اجازه کلنگ زنی نیروگاه را نمی دهم، هم در بحث پایانه ها که گفتم تحصن می کنم، و هم در بحث بودجه استان که آن موضع گیری تند را کردم و نتیجه گرفتم.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم تاکید کرد:  هر کجا که موضع گیری کردم برای منافع استان بوده است، ولی کسانی که امروز ادعای تعامل می کنند و می گویند با تعامل می شود کار انجام داد بدانند تعامل بنده از آنها خیلی قوی تر است.

 وی در ادامه افزود: تعامل بنده تا به امروز برای منافع مردم بوده است ولی دوستانی که امروز حرف از تعامل می زنند گفتند برای جابجایی یک مدیر در فلان اداره دو هفته تحصن می کنیم و می نشینیم تا آن مدیر تغییر کند!  ولی بنده هر اقدامی می کنم برای منافع مردم است نه منافع شخصی! جایی که نیاز به نعامل باشد، تعامل می نمایم و جایی که نیاز به تقابل باشد تقابل می کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد