استان 24 (استان نیوز)
شماره : 188239
29/5/1395   ساعت : 13:44
باور کن در حصار چادر آزاد تری!

پوششت هم حکایت دیگری دارد؛ در قصه پر غصه ما نمی گنجد؛ فقط یادت نرود هرچه قیمتی تر باشی، باید که دور از دسترس تر! آخر این مردمان چیزی اگر مفت و راحت بدستش بیاورند قدرش را نمی دانند!


استان24 - حجت الاسلام حسن درخشان/ به خودت که بیایی خواهی دید خدا با خلقت تو از انگشتانش چه هنری باریده است! مگر نه این بود تا نیامدن حوا، آدم احساس بهشتی شدن نکرد! آخر تو می توانی این چنین معجزه کنی، مشروط به آنکه بهایت را بدانی و بدانند که باید بپردازند بهای نجابتت را.

اساسا، موفقیت مردی در گذر تاریخ را هم اگر دیده ایم رد هنر تو سو سو کرده است، از این رهگذر است که فرمود اگر فاطمه نبود، از خلقت علی(ع) و پیامبر(ص)هم خبری نبود.

پوششت هم حکایت دیگری دارد؛ در قصه پر غصه ما نمی گنجد؛ فقط یادت نرود هرچه قیمتی تر باشی، باید که دور از دسترس تر! آخر این مردمان چیزی اگر مفت و راحت بدستش بیاورند قدرش را نمی دانند! برای بدست آوردنت بگذار قدری دوندگی کنند.

این را از من داشته باش! آنان که تشویق به برهنگی ات می کنند،می خواهند از قیمتت بکاهند و تو را تبدیل به کالا کنند؛ اینان تاجرانی اند که مدام بر سر جنس می زنند! تو که کالا نیستی مگر نه؟! تو مستحق محبتی آن هم به زکاتت دادند، و دین توصیه به محبت مضاعف به تو کرده است؛ گلی و زود پژمرده می شوی،باید که رعایت حالت کنند!

باور کن در حصار چادر آزاد تری! احتیاط کن ارزان نخرند نجابت دخترانه ات را.

از من به تو نصیحت؛ از خوشه که برون افتادی، هیچ سیلویی سلامتت را ضمانت نمی کند؛ قبول کن شیرینی و جذاب، و مگسان نیز  در هوای پیرامونت معلق!
کاش  بدانی غرور توام با نجابتت چقدر با آن چادر مشکی ست می شود.

فمینیسم بازی هم در نیاور! گول ادبیات اتو کشیده امثال سیمین بهبانی هم نخور! خودت الحمدلله عاقلی کدبانو.

او اغلب شعر و ادبیات  را در آسیاب فمینیسم ها می ریزد! به قول علیرضا قزوه کاری می کند که آدم زبانش به یک فاتحه برای او نچرخد!
می گفت «درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی»!

مغالطه از این زیباتر؟!
اخر زن! چه کسی گاو صندوق پر از جواهر را باز نگه می دارد و می گوید دزد ها دزدی نکنند، به من چه؟!

می گفت دردم می آید در رختخواب با تمام عقایدم موافقی! این هم جمله قشنگی است که پوکی از سر و رویش می بارد! بله من هم قبول دارم هیچ مردی در رختخواب نامهربان نیست، ولی چه کسی گفته برهنگی حق است؟ و کدام دو نفر را می شناسی که مثل هم بیاندیشند؟ اصلا رمز بقاء عالم در همین تفاوت هاست.

 دلشان می سوزد که چرا مادر بزرگ ها شهامت خیانت نداشتند، اینان هنوز فرق شهامت و نجابت را نمی دانند و دست به قلم شده اند!

اری! چارلی چاپیلن به دخترش گفت: دخترم! بدنت را برای مردی برهنه کن که قبلاً او روحش را برای تو برهنه کرده باشد!

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد