استان 24 (استان نیوز)
شماره : 181531
21/9/1394   ساعت : 13:10
ضعف مدیریت و جناح بازی عامل عقب ماندگی استان است

کاندیدای احتمالی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: شعار اصلی من برای حضورم در انتخابات آینده مجلس محرومیت زدایی است؛ استان بوشهر از استعدادهای فراوان مادی و معنوی برخوردار است اما وضعیت و امکانات فعلی برای این استان کافی نیست.

استان24: کاندیدای احتمالی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: شعار اصلی من برای حضورم در انتخابات آینده مجلس محرومیت زدایی است؛ استان بوشهر از استعدادهای فراوان مادی و معنوی برخوردار است اما وضعیت و امکانات فعلی برای این استان کافی نیست.

دکتر سید کریم موسوی با بیان اینکه مدیریت ضعیف در طول سالهای گذشته عامل اصلی این کمبودهاست به خبرنگار «استان24» گفت: معتقدم اگر مسوولان خارج از جناح بندی های سیاسی وارد صحنه بشوند با این همه استعدادی که به لحاظ منابع انسانی و طبیعی وجود دارد می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

نفر دوم انتخابات پیشین مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اولویت اول خود در صورت راهیابی به مجلس دهم را تلاش برای بکارگیری نیروهای بومی در پست های مدیریتی استان اعلام کرد و گفت: با توجه به استعدادهای سرشاری که در استان ما وجود دارد نباید به عناصر بومی کم توجهی شود و اگر بتوتنیم اینها را در مدیریت استان بکار بگیریم تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت و آینده استان بوشهر خواهد داشت.

این کاندیدای احتمالی اضافه کرد: متاسفانه علی رغم وجود عناصر با استعداد و نخبه در استان، به دلیل همین بی توجهی ها همچنان در مباحث علمی و فرهنگی توفیق زیادی حاصل نشده است که همه اینها به جناح بندی ها و مسایل حاشیه ای و ضعف مدیریتی در استان ما بر می گردد.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه ضعف مدیریتی در استان بوشهر بیشتر متوجه مدیران اجرایی ما بوده است ولی همانطور که می دانیم نمایندگان ما نیز هرگز نتوانسته اند آنطور که باید در مباحث مختلف از حقوق مردم دفاع کنند.

وی در جواب به این سوال که شما به لحاظ سیاسی در شمار کدامیک از جریانهای کشور قرار می گیرید گفت: بنده در انتخابات بصورت مستقل و خارج از جناح های سیاسی خواهم آمد ولی به هر حال این را هیچکس نمی تواند بگوید که من گرایش سیاسی ندارم.

موسوی در رابطه با عملکرد دولت یازدهم هم گفت هرچند مشکلاتی وجود دارد ولی به طور کلی ما دولت را قبول داریم چرا که منتخب مردم است و همه باید به رای مردم احترام بگذارند.

وی با بیان اینکه در انتخابات پیشین نفر دوم بوده و از جایگاه خوبی در حوزه انتخابیه برخوردار هستم خاطرنشان کرد فکر می کنم وضعیت آرای بنده در این دوره خیلی بهتر از دوره قبل خواهد بود.

این کاندیدای احتمالی تاکید کرد: در انتخلبات گذشته در شهرستان بوشهر بعلاوه بخش خارگ 6 هزار رای، در شهرستان گناوه 18 هزار و در شهرستان دیلم نیز 4 هزار رای از مردم گرفتم؛ در حال حاضر اعتقاد دارم وضعیتمان در بوشهر بهتر از گذشته است، اما تا انتخابات برگذار نشده است نمی توان روی میزان آرای کاندیداها نظر خاصی داد.

موسوی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره ورود پولهای نامشروع توسط بعضی افراد به رقابت های انتخاباتی چیست اظهار داشت:همواره چنین شایعاتی وجود داشته است اما اینکه بتوانیم به طور مستند موردی را اشاره کنیم، خیر. بنده هم مثل دیگران شنیده ام. اما اینکه گروهی بیایند و تحت عنوان حمایت از تیم های ورزشی و از این قبیل  موضوعات درخواست هایی را مطرح کنند، چنین مواردی وجود داشته که ما گفته ایم رای شما بیشتر از این چیزها ارزش دارد که آن را معامله کنید.

وی در پایان یادآور شد: همانطور که می دانید در دوره قبل 6 کاندیدا در حوزه انتخابیه ما حضور داشتند و بنده با وجود اینکه کمترین هزینه ها را کرده بودم رای نسبتاً بالایی به دست آوردم و نفر دوم شدم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به پایگاه جامع خبری تحلیلی «استان نیوز» تعلق دارد
طراحی و اجرا: آراد